Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Katowice – to komfort, wygoda, doskonały sposób na długotrwałe poprawienie urody na 2 do 5 lat.

Opis zabiegu

Zabieg wykonywany jest dzięki zastosowaniu najnowszego urządzenia sterowanego mikroprocesorem, dzięki czemu uzyskujemy najlepsza precyzję w wykonywanych zabiegach. Użycie specjalnych higienicznych modułów jednorazowego użytku powoduje, iż mikropigmentacja jest maksymalnie sterylna. Używamy barwników pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, są hipoalergiczne.

Pierwszy krok to konsultacja z klientem w celu ustalenia jego preferencji, w tym samym czasie znieczulamy miejsce poddane zabiegowi. Następnie wyrysowujemy pożądany kształt i dobieramy odpowiednie barwy. Po uzyskaniu akceptacji klienta przystępujemy do wykonania makijażu permanentnego.

Nasz klient ma 100% pewności, iż przeprowadzona mikropigmentacja jest odwzorowaniem wcześniej ustalonego kształtu i koloru. Ta pewność i 100% zadowolonych klientów wynika z Naszego doświadczenia i precyzji w wykonywaniu makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry, a także pielęgnacji, około 2 do 5 lat. Bezpośrednio po zabiegu makijaż jest bardzo intensywny, przerysowany, ale po kilku dniach blednie. Właściwy efekt widoczny jest do 4 tygodni. Między 4 a 8 tyg. należy wykonać korektę, mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów na kilka lat.

10 powodów, aby wykonać makijaż permanentny:

1. doskonały wygląd o każdej porze dnia i nocy
2. zawsze świeży i idealny makijaż
3. podkreślenie naturalnego piękna
4. korekta niedoskonałości urody
5. idealny kształt brwi
6. zagęszczone lub przyciemnione brwi
7. wyraziste oczy i zagęszczone rzęsy
8. perfekcyjny kontur i podkreślony kolor ust
9. zmysłowe i pełniejsze usta
10. oszczędność czasu podczas makijażu