Nasze produkty

Nasze kosmetyki, farby do włosów, są nie tylko przyjazne środowisku, skórze, włosom ale dzięki technologii ich produkcji, są bardziej skuteczne. Chodzi bowiem o to, aby w produktach uzyskać cząstki substancji aktywnych na tyle małe, by mogły one pokonać barierę naskórka, czy włosa. Dzięki czemu pobudzą procesy odnowy w głębszych warstwach naszego ciała. Poza tym działanie kosmetyków naturalnych koncentruje się na przywróceniu równowagi w skórze i wsparciu jej naturalnych funkcji oraz regeneracji.
Eko kosmetyki – certyfikowane kosmetyki organiczne, uzyskane ze ściśle wyselekcjonowanych, naturalnych komponentów.

Dostępne u nas bio kosmetyki powstają w większości na bazie ekstraktów z roślin, dzięki czemu nie podrażniają skóry i doskonale się wchłaniają.
Naturalne surowce są przyswajane przez organizm, pielęgnują skórę i ulegają biodegradacji w przeciwieństwie do syntetycznych substancji, które często magazynują się m.in. w wątrobie, nerkach czy węzłach chłonnych.

Dzięki dużej zawartości aktywnych, naturalnych substancji Nasze kosmetyki mają korzystne działanie na organizm ludzki. Surowce te posiadają właściwości antyoksydacyjne, wspomagają regenerację skóry i włosów oraz działają hamująco na proces starzenia. Przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia skóry, dzięki nim staje się ona bardziej elastyczna, włosy są mocne i błyszczące.
Jeżeli interesujemy się ekologicznym stylem życia, ekologiczne kosmetyki powinny być oczywistym wyborem. Osobom, które dopiero zaczynają myśleć o wprowadzeniu przyjaznych dla środowiska zmian w swoim życiu, polecam wypróbowanie kilku certyfikowanych preparatów.

Grażyna M.

Czysto, profesjonalnie , frontem do klienta . Jestem bardzo zadowolona , polecam salon. A moje paznokcie – super !

Nina

Cudowne miejsce, idealne dla relaksu szczegolnie po dniu pracy. Goraco polecam!

Kwiatuszek

Super, polecam 😉 Permanent pierwsza klasa 😉

Natalia

Gorąco polecam, bardzo profesjonalnie wykonywane zabiegi, miła atmosfera, czysto i ładnie.

Pozdrawiam
Natalia

Monika

Robiłam przedłużanie, mogą polecić jak najabrdziej ten salon.Jestem bardzo zadowolona. Pozdrowienka;))

Annia

Serdecznie polecam rzęsy sa rewelacyjne 😉


KOSMETOLOGIA
DEPILACJA
LASEROWA
STYLIZACJA
RZĘS

PODOLOGIA
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
LASER
FRAKCYJNY
MAKIJAŻ
PERMANENTNY
STYLIZACJA
PAZNOKCI
FIZJOTERAPIA
MASAŻ
ZAMYKANIE
NACZYNEK
MAKE UP
WIZAŻ

FRYZJERSTWO