ECO Clinic ul. Sienkiewicza 27, 40-036 Katowice
+(48) 535 088 808

“Stop igłą” Organiczny zabieg Anti-Ageing& Hyaluron

Dzięki zawartości unikalnych ziołowych składników w linii produktów Anti-ageing&Hyaluron, możliwa jest regeneracja skóry, przy jednoczesnej poprawie jej elastyczności i jędrności w jednym zabiegu. Produkty z tej linii zawierają jednocześnie większe i mniejsze wielkości cząsteczek molekularne ziołowego hialuronu w wysokim stężeniu, które przyczyniają się do ogólnego odmłodzenia skóry. Większe cząsteczki budują jedwabistą warstwę ochronną na powierzchni skóry, która zapewnia uszczelnienie wody w skórze jednocześnie chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi. Mniejsze molekuły przenikają do głębszych warstw skóry, gdzie ze względu na swoje właściwości wiążące wilgoć wewnętrznie wypełniają zmarszczki.

EFEKT: produkty Ilsci z serii anti-ageing&Hyaluron łączą w sobie efekty wygładzające zmarszczki z ziołowych składników ze skutecznością roślinnego kwasu hialuronowego, zapewniające natychmiastowo widoczne rezultaty-gładszej i bardziej jędrnej skóry!

WSKAZANIA: doskonały zabieg dla skór odwodnionych na powierzchni i głębokich warstwach.

DZIAŁANIE: działanie nawilżające, ujędrniające, wygładzające. Prawdziwy zabieg anti-aging, który sprawi że skóra staje się nawilżona, jędrna promienna o zdrowym wyglądzie. Zabieg ten jest szczególnie przeznaczony dla skór z niedoborem wody, ale także dla każdego rodzaju typu skóry, oprócz skóry wrażliwej. Podczas zabiegu, będziemy korzystać z nowej linii produktów Anti-ageing&Hyaluron, z bardzo silnymi składnikami aktywnymi: olej z nagietka, juki, miłorząb, nasiona malwy i skrzyp. Produkty zawierają duże stężenie ziołowe hialuronu, co przyczynia się do odmłodzenia skóry.

CZAS ZABIEGU: 75minut/90minut z użyciem aparatury elektrokosmetycznej

ZALECANE: seria 6 zabiegów (1-2 razy w tygodniu).